1
1
 
 
Мапа території Як доїхати?

Новини поштою
 
 
 
 
Дата події: 7 та 8 січня 2015 року

Різдвяний фестиваль «Козацька Коляда» на «Мамаєвій Слободі» (доповнено)

Вельмидостойні пані та панове!

Козаки та дівчата-козачки з «Мамаєвої Слободи» запрошують Вас 7 та 8 січня 2015 року на Велике Різдвяне Дійство - «Козацька Коляда»!

Ви та Ваші діти зможете побачити, як чубаті українські козаки верхи на конях, тримаючи «Звізду», їдуть від хати до хати та колядують. 

Фестиваль «Козацька Коляда» має на меті збереження та розвиток Різдвяних традицій, духовне єднання української громади від зелених Карпат і до синього Дону.

Ми свято віримо, що ясна зірка встане над нашим рідним краєм та принесе у кожну українську оселю, у кожне щире українське серце мир, щастя та злагоду.

В програмі заходу 7 січня:

11-00 – Хресний хід від козацької церкви Покрова Пресвятої Богородиці. Освячення каплиці із різьбленою дерев`яною іконою в ім`я Божої Матері.

11-30 – святкові колядки та щедрівки у виконанні церковного хору козацької церкви Покрова Пресвятої Богородиці на «Мамаєвій Слободі».

Далі на сцені та майдані Козацького селища для Вас колядуватимуть та співатимуть жартівливих козацьких пісень фольклорні гурти: «Кралиця», «Роксоланія», «Рожаниця», «Добривечір», «Панночка-козачка», «Калита».

В програмі заходу 8 січня:

12-00 - продовження фестивалю за участі вищевказаних фольклорних колективів та багатьох інших гуртів, які забажали в цей день поколядувати на сцені «Мамаєвої Слободи».

В той час, коли на головній сцені колядуватимуть, співатимуть та танцюватимуть фольклорні колективи, біля возів відбуватиметься ярмарок народних майстрів. На майдані, на відкритому вогні, слобідські господині приготують для Вас старовинний щляхетський гарячий хмільний напій «Мусулєс» (глінтвейн), або ж козацький трав`яний чай «Гербата».
Також ви зможете продегустувати традиційні хмільні українські напої козацької доби (вишняк, слив’янку, дулівку, медовуху).

Будемо колядувати, співати та танцювати – гарні мислі мати!

-     Різдвяна шопка
-     Різдвяні розваги для дітей та дорослих
-     Майстер-класи від народних майстрів
-     Співи та танці біля вогнища
-     Катання на санчатах, а також на запряжених кіньми санях чи возі, або ж верхи на коні спільно з козаками

Раді повідомити, що сьогодні, 25 грудня 2014 року на наше прохання долучитись до фестивалю «Козацька Коляда» відгукнувся відомий ансамбль української народної музики «Роксоланія», що більше ніж 10 років діє на базі інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Користуючись нагодою, запрошуємо фольклорні колективи, котрі хотіли б долучитись до участі у феєричному святі під назвою: «Козацька Коляда». За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь за тел. 044-361-98-48, або на ел.: mamayevasloboda@gmail.com

Нова радість стала, яка не бувала.
Над вертепом звізда ясна світлом засіяла.
Ангели співають, славу й честь звіщають,
На небесі і на землі мир проповідають.

1
1
 
 
1
© ® «Центр народознавства «Козак Мамай», 2008-2009
Передрук дозволений лише з активною ланкою на першоджерело.
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль