Давайте спільно заколядуємо на Різдво! Фестиваль «Козацька Коляда» в «Мамаєвій Слободі»
Опубліковано: 05 Січ 2016 15:08

Щиро запрошуємо Вас 7 січня 2016 року в «Мамаєву Слободу» на родинне Різдвяне дійство «Козацька Коляда»!

З нами коля­ду­ва­ти­муть пора­нені бійці АТО з Цен­траль­ного Київ­ського вій­сько­вого госпі­таля, волон­тери, укра­їн­ські теле­зірки, відомі гро­мад­ські діячі, попу­лярні укра­їн­ські спів­аки та актори, дитячі фоль­клорні гурти та наро­дні коле­ктиви з Києва та Чер­ні­гів­ської обла­сті, а також козаки та коза­чки «Мама­є­вої Сло­боди».

 «Волон­тер­ський коля­дни­цький десант» пред­став­ля­ти­муть:

Наші уславлені волонтери та поранені воїни АТО з Київського військового госпіталю не тільки колядуватимуть, але й радо зустрічатимуть відвідувачів «Мамаєвої Слободи» власноруч приготовленими смаколиками, оберегами, картинами та патріотичними поробками воїнів АТО, а також проведуть майстер-класи: створення листа на фронт, розпис ластівок, ялинкових прикрас, футболок та багато інших цікавинок!

Поряд із волон­те­рами та вої­нами АТО коля­ду­ва­ти­муть:

Давайте спільно підтвердимо, що нашому українському роду – нема переводу!

Беріть свою родину, аби спільно з укра­їн­ськими зір­ками, волон­те­рами, коля­дни­цькими гур­тами «Мама­є­вої Сло­боди» вивчити пра­давні укра­їн­ські колядки! За тим, ста­немо один одного він­шу­вати та вітати, Хри­ста Бога про­слав­ляти!

Чи бачили Ви колись, як чубаті укра­їн­ські козаки три­ма­ючи «Зві­зду» верхи на конях коля­ду­ють!? Тож Ви та Ваші дітлахи, змо­жете здій­снити ман­дрівку крізь час і як у дав­нину, спільно з коля­дни­цькими вата­гами, весело та гамірно коля­ду­ва­ти­мите під хатами Титаря, Сотника, Гон­чара, Коваля, Ворожки, козака Джури ну і зви­чайно ж заві­та­єте до «Шинку – Коса над чар­кою», що на «Мама­є­вій Сло­боді», де будете весело госпо­да­рів він­шу­вати, добра всім бажати!

Коляд, коляд, колядниця, 

Добра з медом паляниця…

Колись, у славну коза­цьку добу, коля­дни­цькі ватаги зна­чну частину всього нако­ля­до­ва­ного від­да­вали на цер­кву та різні гро­мад­ські потреби. Так і ми зро­бимо!

Тож про­дов­жу­ючи ці добрі пра­ді­дів­ські тра­ди­ції, коля­дни­цькі гурти «Мама­є­вої Сло­боди» та київ­ські волон­тери спільно вирі­шили: все нако­ля­до­ване під час заходу від­дати на потреби пора­не­них бій­ців АТО та укрі­пле­ння обо­ро­но­зда­тно­сті укра­їн­ського вій­ська!

Родин­ний фести­валь «Коза­цька Коляда» має на меті збе­ре­же­ння та роз­ви­ток Різдвя­них тра­ди­цій, духовне єдна­ння укра­їн­ської гро­мади від зеле­них Кар­пат і до синього Дону.

Ми свято віримо, що ясна зірка встане над нашим рідним укра­їн­ським краєм та при­несе у кожну оселю, у кожне прав­диво-щире укра­їн­ське серце мир, щастя та зла­году!

В програмі заходу 7 січня:

11–30 – Хре­сний хід від коза­цької цер­кви Покрова Пре­свя­тої Бого­ро­диці до каплиці з різьбле­ною дерев‘яною іко­ною в ім‘я Божої Матері.

12–00 – свя­ткові колядки та щедрівки у вико­нанні цер­ков­ного хору коза­цької цер­кви Покрова Пре­свя­тої Бого­ро­диці на «Мама­є­вій Сло­боді».

Далі на майдані та сцені козацької Слободи Вас та Ваші родини віншуватимуть колядками українські зірки, громадські діячі, відомі ансамблі та гурти, а також танцюватимуть та співатимуть жартівливих козацьких пісень фольклорні гурти з «Мамаєвої Слободи»: «Панночка-козачка», «Добривечір», «Калита», «Терлич-трава»!

Будемо колядувати, співати та танцювати – гарні мислі мати!

-     Різдвяна шопка
-     Різдвяні роз­ваги для дітей та доро­слих
-     Май­стер-класи від наро­дних май­стрів
-     Співи та танці біля вогнища
-     Ката­ння на запря­же­них кіньми санях чи возі, або ж верхи на коні спільно з коза­ками

В той час, коли поруч зі сценою та біля хат Волон­тери та фоль­клорні коле­ктиви й наро­дні гурти коля­ду­ва­ти­муть, спів­а­ти­муть та тан­цю­ва­ти­муть, біля возів від­бу­ва­ти­ме­ться ярма­рок наро­дних май­стрів.

На май­дані, на від­кри­тому вогні, слобід­ські госпо­дині жари­ти­муть та пари­ти­муть усі­ляку вся­чину, а також готу­ва­ти­муть для Вас ста­ро­вин­ний щля­хет­ський гаря­чий хміль­ний напій «Мусу­лєс» (глін­твейн), або ж коза­цький трав‘яний чай «Гер­бата».
Також ви змо­жете про­де­гу­сту­вати тра­ди­ційні хмільні укра­їн­ські напої коза­цької доби (вишняк, слив’янку, дулівку, медо­вуху та варе­нуху).

За дода­тко­вою інфор­ма­цією звер­тай­тесь тел. 044–361-98–48, або на ел.: mamayevasloboda@gmail.com

Нова радість стала, яка не бувала.
Над вертепом звізда ясна світлом засіяла.
Ангели співають, славу й честь звіщають,
На небесі і на землі мир проповідають…

Наші послуги

Страви в шинку

Вартість входу

60грн

Пільгові ціни(громадяни України)

 • 40грнПенсіонери
  При наявності пенсійного посвідчення
 • 40грнШколярі
  При наявності учнівського квитка
 • 40грнСтуденти
  В будні несвяткові дні при наявності студентського квитка

Безкоштовний вхід(громадяни України)

 • Дошкільнята
 • Інваліди І-ІІ груп
  За умови наявності пільгового посвідчення
 • Солдати та сержанти-строковики
  Збройні сили України
 • Ветерани АТО
  За наявності посвідчення Учасника бойових дій (УБД)

Наша адреса
вулиця Михайла Донця, 2, Київ
Це на теперішньому масиві Відрадний поблизу Національного авіаційного університету
Що до нас їде?
 • 27
  Від станцій метро Петрівка та Шулявська
 • 433
  Від перетину Хрещатика і бульвару Тараса Шевченка
 • 201
  Від станції метро Шулявська
 • 427
  Від станцій метро Палац Спорту та Шулявська
Весь транспорт їде до зупинки «вулиця Михайла Донця»