Дівочі вечорниці на Катерини в козацькому селищі “Мамаєва Слобода”
Дата події: 7 грудня 2018 року

На Катерини – в День дівочої Долі – «Бурсацький театр» на теренах «Мамаєвої Слободи» запрошує Вас на справжні вечорниці!

Дата події: 7 грудня 2018 року о 19:00

В День дівочої Долі бурсаки та дівчата-козачки «Мамаєвої Слободи» спільно з молодицями фольклорного гурту «Божедари» запрошують на вечорниці, котрі пройдуть в селищі «Козака Мамая». Початок дівоцьких гулянь та гадань 7 грудня о 19-00.
Парубки та дівчата, ласкаво запрошуємо до нашого гурту в цей «вирішальний» день на вечорниці!

Вечорниці, досвітки, молодіжні складки в козацькій Україні по обидва береги Дніпра були традиційними для кінця листопада – початку грудня. Всі ці дівочо-парубоцькі гуляння проводилися з однією метою – задля майбутнього щасливого шлюбу. Особливо помічним у цьому вважалось свято Святої Катерини – 7 грудня, або День дівочої Долі.

Наші прабабусі, коли були ще дівками, сподіваючись на щасливе заміжжя, ворожили на Долю. Саме на Святої Катерини зрізали кілька вишневих галузок, ставили їх у воду в хаті на покутті перед образами, і якщо до Нового року (Святої Маланки) 31 грудня за старим стилем, або 13 січня – за новим гілочки зацвітали, то це означало, що дівчина незабаром неодмінно вийде заміж.

Тож спробуйте і Ви у «Мамаєвій Слободі» спільно з «Бурсацьким театром» обрати «ту саму» гілочку, погадати з живим півнем, нагодувати собаку спеченими в справжній українській печі чарівними балабушками, закликати Долю, пограти у веселі народні ігри, чи під супровід троїстих музик потанцювати в шинку саме так, як це вміли робити наші прадіди козаки та студеї-бурсаки!

Хочемо, аби Ви долучились до відтворення давніх добрих та щирих українських традицій, почастувались на вечорницях хмільним вишняком або духмяною слив‘янкою, а в танку запальних троїстих музик так гепнули «лихом» об землю, щоб у наших воріженьків кури перестали нестись!..

Дресс код заходу – вишиванка.

Нагадуємо, що козацьке селище «Мамаєва Слобода» рівно як і «Бурсацький театр» знаходиться майже в центрі Києва, за 7 км від вулиці Хрещатик, в урочищі, з якого бере свій витік легендарна річка Либідь, за адресою: вул. Михайла Донця, 2 (Відрадний). Дуже зручно добиратись від метро Шулявська тролейбусом №27 – на шостій зупинці виходите))

З прийдешнім днем Святої Великомучениці Катерини – Днем дівочої Долі!

Вартість входу

120грн

Пільгові ціни(громадяни України)

 • 100грнПенсіонери
  При наявності пенсійного посвідчення
 • 100грнШколярі
  При наявності учнівського квитка
 • 100грнСтуденти
  В будні несвяткові дні при наявності студентського квитка

Безкоштовний вхід(громадяни України)

 • Дошкільнята
 • Інваліди І-ІІ груп
  За умови наявності пільгового посвідчення
 • Солдати та сержанти-строковики
  Збройні сили України
 • Ветерани АТО
  За наявності посвідчення Учасника бойових дій (УБД)

Наша адреса
вулиця Михайла Донця, 2, Київ
Це на теперішньому масиві Відрадний поблизу Національного авіаційного університету
Що до нас їде?
 • 27
  Від станцій метро Почайна та Шулявська
 • 433
  Від перетину вулиць Богдана Хмельницького та Терещенківської.
 • 201
  Від станції метро Шулявська
 • 427
  Від станцій метро Палац Спорту та Шулявська
Весь транспорт їде до зупинки «вулиця Михайла Донця»