Дівочі ворожіння та козацькі вечорниці на Катерини в «Мамаєвій Слободі»
Опубліковано: 24 Лис 2014 14:04

Вечор­ни­ці,  досві­тки, моло­ді­жні склад­ки на Над­дні­прян­щи­ні були тра­ди­цій­ни­ми для кін­ця листо­па­да,  поча­тку гру­дня. Всі ці пару­бо­чо-діво­чі гуля­н­ня були при­уро­че­ні до одні­єї мети – май­бу­тньо­го щасли­во­го шлю­бу. Осо­бли­во помі­чни­ми у цьо­му вва­жа­лись свято Свя­тої Кате­ри­ни – 7 гру­дня.

Наші пра­ба­бу­сі, коли були ще дів­ка­ми, спо­ді­ва­ю­чись на щасли­ве заміж­жя, воро­жи­ли на долю. Саме на Свя­тої Кате­ри­ни зрі­за­ли кіль­ка вишне­вих галу­зок (гіло­чок), ста­ви­ли їх у воду в хаті на покут­ті перед обра­за­ми, якщо ж до Ново­го року (Свя­тої Малан­ки) 31 гру­дня (за ста­рим сти­лем) або 13 січня (за новим) вишні зацві­та­ли, то це озна­ча­ло, що дів­чи­на неза­ба­ром вийде заміж.

Парубки та дівчата, ласкаво запрошуємо до нашого гурту!

Козаки та козачки з селища «Козака Мамая»  запрошують на вечорниці, що пройдуть на  «Мамаєвій Слободі» на свято Катерини – 7 грудня. Тож спробуй і ти зламати на «Мамаєвій Слободі» гілочку вишні, нагодувати собаку спеченими в печі української хати чарівними балабушками, закликати долю, почути, як кукурікає півень, або ж пограти у веселу гру,  потанцювати запальні танці під супровід троїстих музик саме так, як це робили наші прадіди.

Початок дівочих ворожінь та козацьких вечорниць 7 грудня о 16–00.

Хоче­мо, аби й Ви долу­чи­лись до від­тво­ре­н­ня дав­ніх добрих Над­дні­прян­ських обря­дів наших пра­ба­бусь та пра­ді­ду­сів, ску­шту­ва­ли на вечор­ни­цях духмя­но­го хміль­но­го  вишня­ку чи слив‘янки та, тан­цю­ю­чи під супро­від тро­їстих музик, так гепну­ли лихом об зем­лю, щоб аж в моска­лів кури пере­ста­ли нестись…

Дресс код захо­ду – виши­ван­ка.

Також, користуючись нагодою, пропонуємо Вам, Вашим кумам, сватам, друзям та колегам відчути перцюватий присмак давніх українських старосвітських традицій, тобто провести передноворічний корпоратив «До третіх півнів» не тільки в затишній атмосфері українських хат, а й за давніми козацькими традиціями… Адже святкування наповнені жартами, піснями та гарним настроєм в козацькому селищі «Мамаєва Слобода», що розташоване обіч витоку легендарної річки Либідь, всього-навсього за сім кілометрів від Хрещатика, практично в центрі столиці України, славному від віків місті Києві, додасть Вам бадьорості та снаги на весь наступний 2015 рік!

Про дета­лі пере­дно­во­рі­чної про­гра­ми «До тре­тіх пів­нів», а також можли­вість реє­стра­ції та бро­ню­ва­н­ня місць для Вашої ком­па­нії чи фір­ми, можна довід­а­тись за тел.. 361–98-48; 066–091-12–79 або ж напи­са­ти листа – mamayevasloboda@gmail.com

Давайте спільно долучатись до відродження прадавніх українських традицій!

Наші послуги

Страви в шинку

Вартість входу

100грн

Пільгові ціни(громадяни України)

 • 60грнПенсіонери
  При наявності пенсійного посвідчення
 • 60грнШколярі
  При наявності учнівського квитка
 • 60грнСтуденти
  В будні несвяткові дні при наявності студентського квитка

Безкоштовний вхід(громадяни України)

 • Дошкільнята
 • Інваліди І-ІІ груп
  За умови наявності пільгового посвідчення
 • Солдати та сержанти-строковики
  Збройні сили України
 • Ветерани АТО
  За наявності посвідчення Учасника бойових дій (УБД)

Наша адреса
вулиця Михайла Донця, 2, Київ
Це на теперішньому масиві Відрадний поблизу Національного авіаційного університету
Що до нас їде?
 • 27
  Від станцій метро Петрівка та Шулявська
 • 433
  Від перетину Хрещатика і бульвару Тараса Шевченка
 • 201
  Від станції метро Шулявська
 • 427
  Від станцій метро Палац Спорту та Шулявська
Весь транспорт їде до зупинки «вулиця Михайла Донця»