«Головна Резиденція Святого Миколая» в Україні має осідок в козацькому селищі «Мамаєва Слобода»
Опубліковано: 02 Лис 2016 13:44

Козацьке селище «Мамаєва Слобода» оголошує, що з 8 грудня 2016 року, вже восьмий раз, офіційно відкриє свої двері «Головна Резиденція Святого Миколая» в Україні.

Ця урочиста мить відбудеться після того, як козаки з «Мамаєвої Слободи» підпишуть зі Святим Миколаєм «Глейт» (охоронну грамоту) щодо продовження діяльності «Головної Резиденції Святого Миколая» в Україні на території козацького селища «Мамаєва Слобода» та оборони його добрих справ впродовж всього наступного 2017 року від зелених Карпат і до синього Дону. Цього року за сприяння Громадської організації «КримSOS» на офіційне відкриття «Головної Резиденції Святого Миколая» завітають діти-переселенці з українського Криму та Донбасу!

Хочемо принагідно нагадати, що Козацьке селище «Мамаєва Слобода» знаходиться практично в серці столиці України, всього за сім кілометрів від вулиці Хрещатик! Саме тут восьмий рік поспіль і розміщується «Головна Резиденція Святого Миколая»

Святий Миколай з нетерпінням чекає на дитячі малюнки та листи за адресою:

«Головна Резиденція Святого Миколая» в Україні
Козацьке селище «Мамаєва Слобода»
вул. Михайла Донця, 2
м. Київ
03061

Сучасне українське козацтво вісім років тому – в 2009 році – запропонувало українській громаді новий еталон свята Миколая. Наш український Святий Миколай має всі ознаки українця, бо ж одягнений у священичі ризи та у підбитий бобровим хутром шляхетський кунтуш. На голові має гетьманську шапку. Але крім зовнішніх ознак він ще добра, щира, привітна людина, котра, на відміну від його англо-саксонських та російських аналогів (Санта Клаус, Дєд Мороз), не махає крючковатою палицею (посохом), йдучи по лісу, а цілком у цивілізованій гостинній атмосфері традиційної Наддніпрянської хати, оздобленої рушниками, божниками та іншим хатнім начинням, виконує на старосвітській лірі канти 17–18 століття. Разом із дітьми, аби ті не були лінивими чистоплюями, випікає в печі справжні печатні пряники – медівники, або ж як їх всі називають «Миколайчики». Наш український Миколай направду духовна особа, бо ж привчає дітей бути мудрими, добрими, співчутливими.

Дуже важливим є й те, що його добрі, гарні справи та починання були «взяті під охорону» та пильний нагляд українских козаків, адже «добро має бути з кулаками». Воїн – козак завжди був носієм всього правдиво українського, цебто лицарського.

Сподіваємось, що цей новий підхід, а насправді повернення до дідівських традицій святкування дня Святого Миколая, здобуде підтримку на всіх теренах козацької України від синього Дону й до Карпатських гір.

Тож ще раз раді сповістити, любі малята, хлопчики та дівчата, що «Головна Резиденція Святого Миколая» в Україні, котра має свій осідок на садибі Титаря у козацькому селищі «Мамаєва Слобода» розпочне свою роботу 8 грудня і працюватиме до 28 грудня 2016 року.
Попередньо домовитись про відвідування Резиденції Миколая, а також проведення майстер-класів, або ж придбати печатний медовий пряник – «Миколайчик» можна за тел.: 066-728-00-34; 044–361-98–48; dityms@gmail.com , mamayevasloboda@gmail.com  

Для замовлення екскурсій просимо телефонувати до екскурсійного відділу: 066–091-10–76; або ж писати: tourexms@gmail.com

Давайте дарувати один одному позитивні емоції та відроджувати дідівські традиції козацького краю!

 

Наші послуги

Страви в шинку

Вартість входу

120грн

Пільгові ціни(громадяни України)

 • 100грнПенсіонери
  При наявності пенсійного посвідчення
 • 100грнШколярі
  При наявності учнівського квитка
 • 100грнСтуденти
  В будні несвяткові дні при наявності студентського квитка

Безкоштовний вхід(громадяни України)

 • Дошкільнята
 • Інваліди І-ІІ груп
  За умови наявності пільгового посвідчення
 • Солдати та сержанти-строковики
  Збройні сили України
 • Ветерани АТО
  За наявності посвідчення Учасника бойових дій (УБД)

Наша адреса
вулиця Михайла Донця, 2, Київ
Це на теперішньому масиві Відрадний поблизу Національного авіаційного університету
Що до нас їде?
 • 27
  Від станцій метро Почайна та Шулявська
 • 433
  Від перетину вулиць Богдана Хмельницького та Терещенківської.
 • 201
  Від станції метро Шулявська
 • 427
  Від станцій метро Палац Спорту та Шулявська
Весь транспорт їде до зупинки «вулиця Михайла Донця»