Книгарня українського слова «Шабля «Козака Мамая» закликає: «Приставай до нас!»
Опубліковано: 14 Бер 2011 12:36

Наші прадіди звертались до православного люду України у ХVII ст.: „Хто хоче за віру християнську бути посадженим на палю, хто хоче бути четвертованим, колесованим, хто ладен стерпіти усілякі муки за святий хрест, хто не боїться смерті – приставай до нас! Не треба боятися смерті: від неї не вбережешся. Таке козацьке життя”.
Війна для козака була так же необхідна, як птахові крила, як рибі вода. Без війни козак — не козак, без війни лицар — не лицар. Козак не тільки не боявся, а любив війну. Він турбувався не стільки про те, щоб урятувати собі життя, скільки про те, щоб умерти в бою, як помирають справжні лицарі на війні, тобто щоб про нього сказали: «Умів шарпати, умів і вмерти, не скиглячи». «От казали, неначе воно боляче, як шкуру з живого чоловіка здирають, а воно мов комашня кусає…»

Ми ж, продовжувачі справи наших прадідів – «Козацька Спадкова Духовна Республіка», намагаючись захистити рідну православну віру, землю, традиції та культурні надбання, року Божого 2011, в 197-й день світлої пам`яті Великого Кобзаря на «Мамаєвій Слободі» урочисто відкрили книгарню українського слова  під символічною назвою «Шабля «Козака Мамая». Бож українське слово – то є наша зброя. Як і наші прадіди, ми закликаємо: «Приставайте до нас!».  

Звертаємось до всіх, в кого в жилах тече горда козацька кров: «Проникнутись свободолюбивим духом наших прадідів – лицарства Війська Запорозького Низового», а відтак, скласти українську «Іліаду», об`єднавши  у спільну художню канву народні думи ХVІ – ХVІІ ст.. – єдині, збережені до нашого часу уламки величного українського епосу минулих століть.

Книгарня українського слова “Шабля “Козака Мамая” імені Олександра Ільченка, користуючись нагодою, запрошує до співпраці авторів та книговидавців щодо реалізації в приміщенні книгарні літератури українською мовою (козацькою балачкою).

Щиро по-козацьки будем вдячні, якщо Ви відгукнетесь на нашу пропозицію. Тел для довідок: (063) 872-78-31, e-mail: kozakmamay@mamajeva-sloboda.ua

Батько, прости наші гріхи, ми каємось! Благослови добре діло зробити! Во ім`я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Наші послуги

Страви в шинку

Вартість входу

120грн

Пільгові ціни(громадяни України)

 • 100грнПенсіонери
  При наявності пенсійного посвідчення
 • 100грнШколярі
  При наявності учнівського квитка
 • 100грнСтуденти
  В будні несвяткові дні при наявності студентського квитка

Безкоштовний вхід(громадяни України)

 • Дошкільнята
 • Інваліди І-ІІ груп
  За умови наявності пільгового посвідчення
 • Солдати та сержанти-строковики
  Збройні сили України
 • Ветерани АТО
  За наявності посвідчення Учасника бойових дій (УБД)

Наша адреса
вулиця Михайла Донця, 2, Київ
Це на теперішньому масиві Відрадний поблизу Національного авіаційного університету
Що до нас їде?
 • 27
  Від станцій метро Почайна та Шулявська
 • 433
  Від перетину вулиць Богдана Хмельницького та Терещенківської.
 • 201
  Від станції метро Шулявська
 • 427
  Від станцій метро Палац Спорту та Шулявська
Весь транспорт їде до зупинки «вулиця Михайла Донця»