Козацьке селище «Мамаєва Слобода» запрошує на благодійну акцію з підтримки української армії (доповнено)
Опубліковано: 29 Сер 2014 10:25

Захід відбудеться 7 вересня 2014 року. Початок о 12-00. Виручка отримана в цей день від реалізації вхідних квитків на територію козацького селища «Мамаєва Слобода» піде на підтримку 80-ї Львівської десантно-штурмової бригади ВДВ та батальйону «Азов».

Також в церкві Покрова Пресвятої Богородиці та в книгарні «Мамаєвої Слободи» будуть розташовані скриньки куди кожен бажаючий зможе покласти свою пожертву.

У Вас можливо виникне природне запитання: «Чому саме 80-та Львівська десантно-штурмова бригада ВДВ та батальйон «Азов»? А тому, що засновник та директор козацького селища «Мамаєва Слобода» козак Левушківського куреня Войска Запорозького Низового Костянтин Олійник нині як доброволець перебуває в рядах 80-ї Львівської десантно-штурмової бригади ВДВ, а ще кілька наших козаків знаходяться в рядах доблесного «Азова».

Підтримати щирою піснею дух свого доброго друга – козака Левушківського куреня Войска Запорозького Низового Костянтина Олійника, його побратимів бійців 80-ї Львівської десантно-штурмової бригади ВДВ та славних козаків із лав доблесного «Азова» зголосились актори циганського академічного музично-драматичного театру «Романс» на чолі з народним артистом України Ігорем Крикуновим: «Дорогі наші герої! Ми молимось за вас! З вами правда, Бог і перемога! Нехай ніколи не згасне дух циганської свободи, що зміцнів на козацькій Слободі! Слава Україні!»

В програмі заходу:

12-30 – виступ кобзаря Олександра Гончаренка

12-45 – виступ Заслуженого діяча мистецтв України, композитора Алли Мігай    

13-00 – гурт «Прелеста»

13-15 – виступ Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня»

14-00 – виступ циганського академічного музично-драматичного театру «Романс» на чолі з народним артистом України Ігорем Крикуновим

15-00 – виступ кращого кінного каскадерського підрозділу українських козаків під орудою Наказного Отамана Олега Юрчишина

До уваги фольклорних колективів та ансамблів! Ми будемо раді, якщо Ви долучитесь до нашої ініціативи і візьмете участь у цьому благодійному заході на підтримку української армії. З приводу участі звертатись за тел. 361-98-48, або ел. адреса: mamayevasloboda@gmail.com

Програма заходу може корегуватись.

Запрошуємо всіх долучитись до заходу й фінансово та морально підтримати сучасних українських козаків, що знаходяться в лавах Збройних Сил України.

«Ой вийди, вийди, московський  царю, нехай ми собі поговоримо, свої коники випробуємо, а ясні мечики вимоцуємо: Чий коник швидший і мечик твердший? Ой виїдь, виїдь, ти, московський  царю, на ту толоку, та на мураву, покажи славу, ти, московський царю!”  (Давня українська колядка).

Наші послуги

Страви в шинку

Вартість входу

120грн

Пільгові ціни(громадяни України)

 • 100грнПенсіонери
  При наявності пенсійного посвідчення
 • 100грнШколярі
  При наявності учнівського квитка
 • 100грнСтуденти
  В будні несвяткові дні при наявності студентського квитка

Безкоштовний вхід(громадяни України)

 • Дошкільнята
 • Інваліди І-ІІ груп
  За умови наявності пільгового посвідчення
 • Солдати та сержанти-строковики
  Збройні сили України
 • Ветерани АТО
  За наявності посвідчення Учасника бойових дій (УБД)

Наша адреса
вулиця Михайла Донця, 2, Київ
Це на теперішньому масиві Відрадний поблизу Національного авіаційного університету
Що до нас їде?
 • 27
  Від станцій метро Почайна та Шулявська
 • 433
  Від перетину вулиць Богдана Хмельницького та Терещенківської.
 • 201
  Від станції метро Шулявська
 • 427
  Від станцій метро Палац Спорту та Шулявська
Весь транспорт їде до зупинки «вулиця Михайла Донця»