Козацький фестиваль «Весільні вареники»
Опубліковано: 17 Жов 2016 13:22

Щиро запрошуємо Вас на козацький фестиваль «Весільні вареники»!

А мій милий, Варе­ни­чків хоче!
Навари, милая, навари, милая,
Навари, у-ха-ха, моя чор­но­бри­вая…

Тож, давайте поїмо «Весіль­них варе­ни­ків», заспі­ва­ємо та потан­цю­ємо, а потім дру­жно та гучно так гепнемо лихом об землю, щоб і на моска­лів гикавка напала!

Поча­ток заходу 29 жов­тня о 12–00 на ярмар­ко­вому май­дані коза­цького селища «Мама­єва Сло­бода», котре зна­хо­ди­ться пра­кти­чно в серці сто­лиці Укра­їни, всього за сім кіло­ме­трів від вулиці Хре­ща­тик!

На Вас чека­ти­муть фоль­клорні коле­ктиви, козаки та дів­чата-коза­чки, медо­вари та пере­ку­пки, циганки-ворожки, котрі допо­мо­жуть Вам та Вашим дру­зям пори­нути у яскраву та само­бу­тню атмо­сферу укра­їн­ського весі­лля дав­ньої коза­цької Укра­їни.

У вико­нанні фоль­клор­них коле­кти­вів луна­ти­муть жар­тів­ливі та соро­мі­тни­цькі весільні пісні, козаки та коза­чки тан­цю­ва­ти­муть наро­дні танці під супро­від тро­їстих музик!  Пару­бо­цтво демон­стру­ва­тиме шпаркі коза­цькі забави та ста­ро­давні наро­дні ігри. 

На май­дані коза­цького селища «Мама­єва Сло­бода» у каза­нах на живому вогні вари­ти­му­ться усі­лякі коза­цькі наїдки та «Весільні варе­ники» з різно­ма­ні­тною начин­кою: вишнями, гру­шами, маком, кар­то­плею та капу­стою, потру­хами, а також з сиром соло­ним та солод­ким. Все це можна буде «запити» не тільки «сма­чними» коза­цькими жар­тами, але й хміль­ними ста­ро­дав­німи напо­ями: «Слив‘янкою», «Запі­кан­кою», «Варе­ну­хою», «Вишня­ком», «Медо­ву­хою» та «Кал­га­ном», а також пін­ною «Ган­ну­сів­кою». Якщо ж Ви не бажа­єте хміль­них напоїв, то ску­шту­єте коза­цького трав‘яного чаю під зна­ме­ни­тою назвою «Гер­бата», або ску­шту­єте «витри­шків»!

Крім того, на ярмарковому майдані «Мамаєвої Слободи»  проходитиме ярмарок народних майстрів, по хатах та майстернях відбуватимуться численні майстер-класи з народних ремесел. Також на Вас чекатимуть майстер-класи з фехтування на шаблях, стрільби з лука, катання верхи на конях та возі спільно з козаками.

Кори­сту­ю­чись наго­дою, запро­шу­ємо фоль­клорні коле­ктиви та наро­дні гурти з різних земель та обла­стей Укра­їни, котрі мають бажа­ння долу­чи­тись до нашого коза­цького свята та про­де­мон­стру­вати кия­нам та гостям сто­лиці неве­ли­чку частину весіль­ного обряду своєї місце­во­сті. Бо ж поки ми від­тво­рю­ємо свої само­бу­тні тра­ди­ції –  ми і є укра­їн­цями! Для реє­стра­ції Вашої уча­сті в фести­валі «Весільні варе­ники» про­симо теле­фо­ну­вати за номе­ром: 044–361-98–48; 066–091-12–79. Ваші заявки на уча­сть у святі в «Мама­є­вій Сло­боді» будуть роз­гля­нуті до 28 жов­тня 2016 року (до 18–00).
Тож, дай­тесь чути, чи маєте бути!

Дрес-код заходу – виши­ванка та вмі­ння вірно вимов­ляти давнє укра­їн­ське слово «ПАЛЯНИЦЯ» (без акценту).

Шануймося, бо ми того варті! 

Гайда до нас у козацьке селище «Мамаєва Слобода» на фестиваль «Весільні вареники»!

Наші послуги

Страви в шинку

Вартість входу

50грн

Пільгові ціни(громадяни України)

 • 35грнПенсіонери
  При наявності пенсійного посвідчення
 • 35грнШколярі
  При наявності учнівського квитка
 • 35грнСтуденти
  В будні несвяткові дні при наявності студентського квитка

Безкоштовний вхід(громадяни України)

 • Дошкільнята
 • Інваліди І-ІІ груп
  За умови наявності пільгового посвідчення
 • Солдати та сержанти-строковики
  Збройні сили України
 • Ветерани АТО
  За наявності посвідчення Учасника бойових дій (УБД)

Наша адреса
вулиця Михайла Донця, 2, Київ
Це на теперішньому масиві Відрадний поблизу Національного авіаційного університету
Що до нас їде?
 • 27
  Від станцій метро Петрівка та Шулявська
 • 433
  Від перетину Хрещатика і бульвару Тараса Шевченка
 • 201
  Від станції метро Шулявська
 • 427
  Від станцій метро Палац Спорту та Шулявська
Весь транспорт їде до зупинки «вулиця Михайла Донця»