Перший у 2015 році лист до «Головної Резиденції Святого Миколая» надійшов від дівчинки з Донецької області…
Опубліковано: 02 Лис 2015 13:18

Вельмидостойна українська громадо! Панове-товариство!

Цього року на території Козацького селища «Мамаєва Слобода» вже всьоме гостинно відкриє свої двері «Головна Резиденція Святого Миколая» в Україні.

Принагідно хочемо нагадати, що під охороною українських козаків, Резиденція Святого Миколая вперше почала працювати на території козацького селища «Мамаєва Слобода» ще в грудні 2009 року.

Користуючись нагодою, козаки та дівчата-козачки, що працюють в «Головній Резиденції Святого Миколая» з нетерпінням чекають наближення свят, аби привітати всіх слухняних малят України зі святом Миколая!

Хочемо нагадати, що в минулому 2014 році перший лист, який надійшов на адресу Святого Миколая був від дівчинки Галини з міста Артемівська.

Також повідомляємо, що в 2014 році на адресу поштового відділення «Головної Резиденції Святого Миколая» надійшло 443 дитячі листи. Зокрема за областями та містами: Вінницька обл. – 7; м. Дніпропетровськ – 10; Дніпропетровська обл. – 14; Донецька обл. – 15; Житомирська обл. – 11; Запорізька обл. – 15; м. Київ – 160; Київська обл. – 90; Кіровоградська обл. – 12; м. Кривий Ріг – 6; Луганська обл. – 6; м. Миколаїв – 5; м. Ніжин – 3; м. Одеса – 12; Одеська обл. – 10; Рівненська обл. – 10; Сумська обл. – 15; Тернопільська обл. – 16; Харківська обл. – 15; Хмельницька обл. – 11.

За шість років на адресу «Пошти Святого Миколая» до «Мамаєвої Слободи» надійшло близько 5 000 листів.

Тож знаковим є те, що як і в минулому 2014 році, так і в цьому 2015 році «Пошта Святого Миколая» отримала перший лист від дівчинки зі Сходу України, а саме з міста Димитрова Донецької області, цебто з території яка знаходиться практично в зоні проведення бойових дій…

До Вашої уваги подаємо цей лист зі збереженням орфографічних помилок та стилю автора, а також додаємо скановану копію даного листа.

Здравствуй Святой Николай!

Меня зовут София мне 11 лет. Я учусь хорошо, учавствую во всяких олимпиадах. Я хожу на дополнительные занятия, очень устаю, но занимаюсь бисером, вышиванием. У меня все  есть на ваше усмотрение подарок если можно. Я в вас верю и надеюсь.

Нагадуємо, що 26 жовтня 2015 року на «Мамаєвій Слободі» при «Головній Резиденції Святого Миколая» почало працювати поштове відділення: «Пошта Святого Миколая». Всі слухняні дітки можуть написати Святому Миколаю листа за адресою: 
03061 
м. Київ 
вул. Михайла Донця, 2 
«Мамаєва Слобода» 
«Головна Резиденція Святого Миколая».

Ваші діти не тільки можуть надіслати листи до Святого Миколая зі своїми побажаннями, але й поспілкуватись особисто з ним! Слухняних будуть чекати подарунки; неслухів – різка!

Завітавши до «Головної Резиденції Святого Миколая» Ви, крім того, зможете замовити та відвідати численні майстер-класи, серед яких випікання печатних медових пряників «Миколайчиків» в печі української хати. Майстер-класи можна замовити починаючи з 08 грудня 2015 року по 28 грудня 2015 року.

Для батьків, які приведуть своїх діток самостійно, повідомляємо, що вони матимуть змогу відвідати Резиденцію в порядку «живої черги»!

Для організованих груп обов`язкове попереднє замовлення!

Попередньо домовитись про відвідування Резиденції Миколая, а також проведення майстер-класів, або ж придбати печатний медовий пряник – «Миколайчик» можна за тел.: 099-923-12-17; 044-361-98-48;  mamayevasloboda@gmail.com

Батько Небесний, прости гріхи наші, ми каємось. Благослови добрі справи робити! Во ім`я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Наші послуги

Страви в шинку

Вартість входу

120грн

Пільгові ціни(громадяни України)

 • 100грнПенсіонери
  При наявності пенсійного посвідчення
 • 100грнШколярі
  При наявності учнівського квитка
 • 100грнСтуденти
  В будні несвяткові дні при наявності студентського квитка

Безкоштовний вхід(громадяни України)

 • Дошкільнята
 • Інваліди І-ІІ груп
  За умови наявності пільгового посвідчення
 • Солдати та сержанти-строковики
  Збройні сили України
 • Ветерани АТО
  За наявності посвідчення Учасника бойових дій (УБД)

Наша адреса
вулиця Михайла Донця, 2, Київ
Це на теперішньому масиві Відрадний поблизу Національного авіаційного університету
Що до нас їде?
 • 27
  Від станцій метро Почайна та Шулявська
 • 433
  Від перетину вулиць Богдана Хмельницького та Терещенківської.
 • 201
  Від станції метро Шулявська
 • 427
  Від станцій метро Палац Спорту та Шулявська
Весь транспорт їде до зупинки «вулиця Михайла Донця»