Пошук «Козацького скарбу» під час осінніх шкільних канікул в «Мамаєвій Слободі»
Опубліковано: 25 Жов 2016 19:10

Козацьке селище «Мамаєва Слобода» запрошує школярів на квест «Пошук козацького скарбу», а також на матеріалізацію українських казок та майстер-класи з народних ремесел.

Отож, з понеділка 31 жовтня по 6 листопада щоденно о 13:00, під звуки козацьких литаврів, школярі можуть взяти участь у квесті «Пошук козацького скарбу».

В хаті, або ж на садибі «Коваля» з 15:00 щоденно за особистої участі дітей проходитиме матеріалізація однієї з українських народних казок, а також майстер-класи з народних ремесел.

В період канікул на «Мамаєвій Слободі» школярі за бажанням зможуть покататись верхи на конях спільно з козаками, постріляти з татарського лука, скуштувати козацького кулішу, погодувати справжнісіньких круторогих сірих волів, овець, гусей, поросят, погасати на свіжому повітрі наввипередки з кролями.

Телефон відділу з організації дитячих свят:

066-728-00-34; 044-361-98-48; або надсилайте запит – dityms@gmail.com

Хочемо принагідно нагадати, що Козацьке селище «Мамаєва Слобода» знаходиться за адресою: вул.. М. Донця,2 (Відрадний), тобто практично в серці столиці України, всього за сім кілометрів від вулиці Хрещатик!

За давніми переказами в 1756 році в урочищі, де знаходиться ковбаня (джерело), з якого бере початок річка Либідь – саме в тому місці, де зараз розташовується козацьке селище «Мамаєва Слобода» – козацько-гайдамацький загін «втопив» два барила з золотими червінцями та коштовностями…

Козацький скарб – зачарований, і забрати його зможуть лише ті, хто має козацький дух, гострий розум та неабияку спритність!

Тож запрошуємо школярів під час осінніх канікул у захоплюючу пригоду в козацькому селищі, у якій учасники, виконуючи завдання, познайомляться з традиціями та побутом українців 17–18 століття, проявлять свою винахідливість, спритність та витривалість, а в нагороду отримають не лише знайдені козацькі скарби, а й гарний настрій, командний дух і незабутні враження.

Скарбів вистачить на всіх!!!
Давайте спільно відроджувати традиції рідного краю!
Гайда всі до козацького селища «Мамаєва Слобода» в урочище з якого бере початок легендарна річка Либідь, саме в те місце де наші прадіди – лицарі Запорожці зачаклували «Козацький скарб»!

Наші послуги

Страви в шинку

Вартість входу

120грн

Пільгові ціни(громадяни України)

 • 100грнПенсіонери
  При наявності пенсійного посвідчення
 • 100грнШколярі
  При наявності учнівського квитка
 • 100грнСтуденти
  В будні несвяткові дні при наявності студентського квитка

Безкоштовний вхід(громадяни України)

 • Дошкільнята
 • Інваліди І-ІІ груп
  За умови наявності пільгового посвідчення
 • Солдати та сержанти-строковики
  Збройні сили України
 • Ветерани АТО
  За наявності посвідчення Учасника бойових дій (УБД)

Наша адреса
вулиця Михайла Донця, 2, Київ
Це на теперішньому масиві Відрадний поблизу Національного авіаційного університету
Що до нас їде?
 • 27
  Від станцій метро Почайна та Шулявська
 • 433
  Від перетину вулиць Богдана Хмельницького та Терещенківської.
 • 201
  Від станції метро Шулявська
 • 427
  Від станцій метро Палац Спорту та Шулявська
Весь транспорт їде до зупинки «вулиця Михайла Донця»