Різдвяний фестиваль «Козацька Коляда» на «Мамаєвій Слободі» (доповнено)
Опубліковано: 15 Гру 2014 16:14

Вельмидостойні пані та панове!

Козаки та дівчата-козачки з «Мамаєвої Слободи» запрошують Вас 7 та 8 січня 2015 року на Велике Різдвяне Дійство – «Козацька Коляда»!

Ви та Ваші діти змо­же­те поба­чи­ти, як чуба­ті укра­їн­ські коза­ки вер­хи на конях, три­ма­ю­чи «Зві­зду», їдуть від хати до хати та коля­ду­ють. 

Фести­валь «Коза­цька Коля­да» має на меті збе­ре­же­н­ня та роз­ви­ток Різдвя­них тра­ди­цій, духов­не єдна­н­ня укра­їн­ської гро­ма­ди від зеле­них Кар­пат і до синьо­го Дону.

Ми свя­то віри­мо, що ясна зір­ка вста­не над нашим рідним кра­єм та при­не­се у кожну укра­їн­ську осе­лю, у кожне щире укра­їн­ське сер­це мир, щастя та зла­го­ду.

В програмі заходу 7 січня:

11–00 – Хре­сний хід від коза­цької цер­кви Покро­ва Пре­свя­тої Бого­ро­ди­ці. Освя­че­н­ня капли­ці із різьбле­ною дерев‘яною іко­ною в ім‘я Божої Мате­рі.

11–30 – свя­тко­ві коляд­ки та щедрів­ки у вико­нан­ні цер­ков­но­го хору коза­цької цер­кви Покро­ва Пре­свя­тої Бого­ро­ди­ці на «Мама­є­вій Сло­бо­ді».

Далі на сце­ні та май­да­ні Коза­цько­го сели­ща для Вас коля­ду­ва­ти­муть та спів­а­ти­муть жар­тів­ли­вих коза­цьких пісень фоль­клор­ні гур­ти: «Кра­ли­ця», «Роксо­ла­нія», «Рожа­ни­ця», «Добри­ве­чір», «Пан­но­чка-коза­чка», «Кали­та».

В програмі заходу 8 січня:

12–00 – про­дов­же­н­ня фести­ва­лю за уча­сті вище­вка­за­них фоль­клор­них коле­кти­вів та бага­тьох інших гур­тів, які заба­жа­ли в цей день поко­ля­ду­ва­ти на сце­ні «Мама­є­вої Сло­бо­ди».

В той час, коли на голов­ній сце­ні коля­ду­ва­ти­муть, спів­а­ти­муть та тан­цю­ва­ти­муть фоль­клор­ні коле­кти­ви, біля возів від­бу­ва­ти­ме­ться ярма­рок наро­дних май­стрів. На май­да­ні, на від­кри­то­му вогні, слобід­ські госпо­ди­ні при­го­ту­ють для Вас ста­ро­вин­ний щля­хет­ський гаря­чий хміль­ний напій «Мусу­лєс» (глін­твейн), або ж коза­цький трав‘яний чай «Гер­ба­та».
Також ви змо­же­те про­де­гу­сту­ва­ти тра­ди­цій­ні хміль­ні укра­їн­ські напої коза­цької доби (вишняк, слив’янку, дулів­ку, медо­ву­ху).

Будемо колядувати, співати та танцювати – гарні мислі мати!

-     Різдвя­на шопка
–     Різдвя­ні роз­ва­ги для дітей та доро­слих
–     Май­стер-кла­си від наро­дних май­стрів
–     Співи та тан­ці біля вогни­ща
–     Ката­н­ня на сан­ча­тах, а також на запря­же­них кінь­ми санях чи возі, або ж вер­хи на коні спіль­но з коза­ка­ми

Раді повідомити, що сьогодні, 25 грудня 2014 року на наше прохання долучитись до фестивалю «Козацька Коляда» відгукнувся відомий ансамбль української народної музики «Роксоланія», що більше ніж 10 років діє на базі інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Кори­сту­ю­чись наго­дою, запро­шу­є­мо фоль­клор­ні коле­кти­ви, котрі хоті­ли б долу­чи­тись до уча­сті у феє­ри­чно­му свя­ті під назвою: «Коза­цька Коля­да». За дода­тко­вою інфор­ма­ці­єю, будь ласка, звер­тай­тесь за тел. 044–361-98–48, або на ел.: mamayevasloboda@gmail.com

Нова радість стала, яка не бувала.
Над вертепом звізда ясна світлом засіяла.
Ангели співають, славу й честь звіщають,
На небесі і на землі мир проповідають.

Наші послуги

Страви в шинку

Вартість входу

100грн

Пільгові ціни(громадяни України)

 • 60грнПенсіонери
  При наявності пенсійного посвідчення
 • 60грнШколярі
  При наявності учнівського квитка
 • 60грнСтуденти
  В будні несвяткові дні при наявності студентського квитка

Безкоштовний вхід(громадяни України)

 • Дошкільнята
 • Інваліди І-ІІ груп
  За умови наявності пільгового посвідчення
 • Солдати та сержанти-строковики
  Збройні сили України
 • Ветерани АТО
  За наявності посвідчення Учасника бойових дій (УБД)

Наша адреса
вулиця Михайла Донця, 2, Київ
Це на теперішньому масиві Відрадний поблизу Національного авіаційного університету
Що до нас їде?
 • 27
  Від станцій метро Петрівка та Шулявська
 • 433
  Від перетину Хрещатика і бульвару Тараса Шевченка
 • 201
  Від станції метро Шулявська
 • 427
  Від станцій метро Палац Спорту та Шулявська
Весь транспорт їде до зупинки «вулиця Михайла Донця»