Ще один «Тиждень відкритих дверей» та інші подарунки киянам від козаків «Мамаєвої Слободи»
Дата події: з 13 по 17 лютого 2017 року

Оголошуємо ще один «Тиждень відкритих дверей»! Тобто, з 13 по 17 лютого вхід на Слободу безоплатний та вільний для всіх бажаючих! Ласкаво просимо!

Це дру­гий «Тиждень від­кри­тих две­рей». Нага­ду­ємо, що пер­ший «Тиждень від­кри­тих две­рей» цього року три­вав з 13 по 17 лютого. Однак, сильні морози та хур­де­лиці зму­сили киян та гостей сто­лиці насо­ло­джу­ва­тись тепло­тою вла­сних осель. Саме тому, на численні про­ха­ння, ми вирі­шили про­дов­жити цю акцію. Для тих, хто ліну­є­ться поми­лу­ва­тись фан­та­сти­чними зимо­вими кра­є­ви­дами «Мама­є­вої Сло­боди», люб‘язно пові­дом­ля­ємо, що весною та влі­тку, рівно як і восени у нас ще будуть «Дні від­кри­тих две­рей». Ви без­опла­тно змо­жете здій­снити ман­дрівку тери­то­рією коза­цького селища «Мама­єва Сло­бода», котре зна­хо­ди­ться всього за 7 км від вулиці Хре­ща­тик, цебто майже в цен­трі сто­лиці Укра­їни. Це перша пода­рун­кова акція від коза­ків!

Друга акція!

До 15 лютого 2017 року в касі, що на вході до козацького селища «Мамаєва Слобода» (м. Київ вул. Михайла Донця,2 (Відрадний) Ви зможете придбати 2 вхідні квитки на свято «Колодія» (Масляної) за ціною одного! Тобто замість 100 гривень за 2 квитки, Ви маєте добру нагоду заплатити лиш 50 гривень.

Третя акція!

В «Шинку – Коса над чаркою», що на «Мамаєвій Слободі» з 13 по 17 лютого 2017 року знижка 50% на козацькі історичні страви, а саме: Лемішку, Соломаху, Куліш, Тетерю, Рябко, Щербу, Галушки, Вареники, Гречаники, коржі «Загреби», козацький трав‘яний чай «Гербата» ну і звичайно ж хмільний Вишняк та духм‘яну Слив‘янку!

Четверта акція!
Зниж­кова Акція «Весі­лля»

При замовленні Весільного банкету (від 8 осіб) вартість на 1 особу має бути від 400 гривень. За цих умов замовник звільняється від сплати оренди залу та вхідних квитків на територію «Мамаєвої Слободи». Пропозиція поширюється на всі страви та напої стравопису (меню) «Шинку – коса над чаркою». Плюс бонус у подарунок від козаків «Мамаєвої Слободи»: дозвіл на БЕЗОПЛАТНУ фото та відео зйомку на території козацького селища в день проведення заходу.

Довідки щодо надання послуги можна отримати за тел. 044–361–98–48; 066–091–12–79, IrynaMS2010@gmail.com

Щиро запрошуємо киян та гостей столиці України в урочище з якого бере початок легендарна річка Либідь до селища «Козака Мамая» – «Мамаєву Слободу»!

Наші послуги

Страви в шинку

Вартість входу

60грн

Пільгові ціни(громадяни України)

 • 40грнПенсіонери
  При наявності пенсійного посвідчення
 • 40грнШколярі
  При наявності учнівського квитка
 • 40грнСтуденти
  В будні несвяткові дні при наявності студентського квитка

Безкоштовний вхід(громадяни України)

 • Дошкільнята
 • Інваліди І-ІІ груп
  За умови наявності пільгового посвідчення
 • Солдати та сержанти-строковики
  Збройні сили України
 • Ветерани АТО
  За наявності посвідчення Учасника бойових дій (УБД)

Наша адреса
вулиця Михайла Донця, 2, Київ
Це на теперішньому масиві Відрадний поблизу Національного авіаційного університету
Що до нас їде?
 • 27
  Від станцій метро Петрівка та Шулявська
 • 433
  Від перетину Хрещатика і бульвару Тараса Шевченка
 • 201
  Від станції метро Шулявська
 • 427
  Від станцій метро Палац Спорту та Шулявська
Весь транспорт їде до зупинки «вулиця Михайла Донця»