Святкування Маланки та Василя в «Мамаєвій Слободі»
Опубліковано: 28 Гру 2015 11:00

Прилетіла ластівочка, Сіла собі край віконця. Щедрий вечір, добрий вечір Добрим людям на здоров’я! Та й зачала щебетати, Господаря викликати…

Пані та панове, коза­цьке селище «Мама­єва Сло­бода» гостинно запро­шує про­ве­сти Ста­рий Новий Рік та від­зна­чити за дав­німи Над­дні­прян­ськими тра­ди­ці­ями Маланку та Василя, «Козу» разом пово­дити!

14 січня 2016 року о 12–00 – на май­дані коза­цького селища «Мама­єва Сло­бода» фоль­клорні коле­ктиви  від­тво­рять «обряд Кози». Також козаки й дів­чата-коза­чки спільно з фоль­клор­ними коле­кти­вами щедру­ва­ти­муть та тан­цю­ва­ти­муть так, як це здавна робили на Над­дні­прян­ській Укра­їні наші пра­діди Запо­розькі козаки, а вве­чері після 18–00 «Коза» та щедру­валь­ники заві­та­ють до «Шинку – коса над чар­кою» де про­хо­ди­ти­муть вечор­ниці!

Будемо щедрувати, танцювати, пити, гуляти – гарні мислі мати!

Всіх, хто при­йде в той час на вечор­ниці, шин­карка поча­стує ста­ро­світ­ським вишня­ком та коза­цькими гре­ча­ни­ками, спе­че­ними в при­су­тно­сті гостей в печі «Шинку – коса над чар­кою». Тож, якщо Ви бажа­єте осо­би­сто поба­чити як кла­де­ться гре­чане тісто на капу­стя­ний лист, а потім сади­ться в піч, де трі­ска­ють та пала­хко­тять дрова, то ласкаво запро­шу­ємо до нас на коза­цькі вечор­ниці, аби від­свя­тку­вати Маланки та Василя, «Козу» разом пово­дити!

Хочемо осо­бливо звер­нути Вашу увагу, що на Маланки та Василя, Ви, якщо не мали змоги спільно з дру­зями від­свя­тку­вати Новий Рік, то тепер маєте гарну нагоду зазда­ле­гідь забро­ню­вати одну із тра­ди­цій­них укра­їн­ських хат, або ж місця за сто­ли­ком у «Шинку – коса над чар­кою» та змо­жете про­ве­сти Ста­рий Новий Рік, як  в родин­ному колі, так і з дру­зями. Тож, ми про­по­ну­ємо Вам від­свя­тку­вати свій кор­по­ра­тив в атмо­сфері сере­дньо­ві­чної Над­дні­прян­ської Укра­їни, тобто послу­хати справ­жні­сінь­ких щедрів­ни­ків, які, спів­а­ючи, щиро­сер­дно поба­жа­ють щастя, радо­сті та доста­тку госпо­да­рям та гостям.

Теле­фон від­ділу замов­лень: 066–091-12–79; 361–98-48. ел. адреса: mamayevasloboda@gmail.com

«На щастя, на здоров‘я, на нове літо! Роди, Боже, жито, пшеницю і всяку пашницю, без куколю, без метлиці, а нам дайте по паляниці! Будьте здорові, з Новим роком!». Козаки та козачки «Мамаєвої Слободи»!

Наші послуги

Страви в шинку

Вартість входу

60грн

Пільгові ціни(громадяни України)

 • 40грнПенсіонери
  При наявності пенсійного посвідчення
 • 40грнШколярі
  При наявності учнівського квитка
 • 40грнСтуденти
  В будні несвяткові дні при наявності студентського квитка

Безкоштовний вхід(громадяни України)

 • Дошкільнята
 • Інваліди І-ІІ груп
  За умови наявності пільгового посвідчення
 • Солдати та сержанти-строковики
  Збройні сили України
 • Ветерани АТО
  За наявності посвідчення Учасника бойових дій (УБД)

Наша адреса
вулиця Михайла Донця, 2, Київ
Це на теперішньому масиві Відрадний поблизу Національного авіаційного університету
Що до нас їде?
 • 27
  Від станцій метро Петрівка та Шулявська
 • 433
  Від перетину Хрещатика і бульвару Тараса Шевченка
 • 201
  Від станції метро Шулявська
 • 427
  Від станцій метро Палац Спорту та Шулявська
Весь транспорт їде до зупинки «вулиця Михайла Донця»