Увага!!! В Росії закрито сайт «Бібліотеки української літератури у Москві»… Перший Міжнародний український літературний конкурс «Козацька балачка» триває!!!
Опубліковано: 20 Січ 2011 13:51

Два роки тому назад Козацьке селище «Мамаєва Слобода» вирішило заприязнитись із Бібліотекою українців у Москві, подарувавши їй видану коштом Центру народознавства «Козак Мамай» унікальну книгу-ікону  В. Галайби «Святобогородичні храми у другому Єрусалимі місті Києві». Два примірники цієї книги були надіслані на адресу бібліотеки у травні 2008 року, однак до бібліотеки вони «чомусь» не дійшли. Російська пошта, буцімто, загубила цю цінну бандероль. Тож через місяць ми були змушені наступні дві книги передати  із кур`єром, який особисто відвіз їх до бібліотеки. Тоді ж ми вирішили стати «друзями», обмінявшись  кнопками переходу між нашими сайтами, однак у сайту «Бібліотеки українців у Москві» такої кнопки  на той час не було. «Мамаєва Слобода» розробила дизайн цієї кнопки і надіслала її до Москви. Після цього багато українських сайтів розмістило в колонці «друзі» кнопку «Бібліотеки українців у Москві», навіть не підозрюючи, що це є дарунок козацького селища «Мамаєва Слобода». Направду, дизайн кнопки дуже радісний і світлий, бо ж  українці за своєю сутністю оптимісти, і «сміх крізь сльози» не є дивиною для нас  останні 350 років.

Ще 18 січня 2011 року, натиснувши на кнопку, подаровану бібліотеці «Мамаєвою Слободою», Ви могли  перейти на її сайт, і навпаки, люди, які живуть у Росії, з легкістю переходили через колонку «друзі» і потрапляли на будь-який український сайт, практично отримуючи без цензури будь-яку інформацію з соціально-політичного та культурного життя матері-України. Того ж таки 18 січня імперські сили Росії відзначали так-звану  «Переяславську угоду 1654 року». А відтак, не могли позбавити себе можливості потішитись маленьким подарунком. Тож якщо Ви зараз перейдете на колонку «друзі» на сайті «Мамаєвої Слободи» і знайдете там кнопку «Бібліотека українців у Москві», то Ви зрозумієте, що сайт бібліотеки закритий –   http://www.mosbul.ru . Імперія вирішила атакувати нас всіма можливими засобами.

Карта компактного розселення українців в трикутнику між Карпатами, Південним Уралом та Кавказом, складена у Відні 1920 року. Зберігається в відділі картографії Центральної наукової бібліотеки ім. В.Вернадського АН України.

Ми звертаємось до всіх, для кого українська мова є рідною, згуртуватись та дати гідну відповідь українофобським силам як в Україні, так і за її межами. Тож користуючись нагодою, закликаємо всіх із серця України міста Києва підтримати Перший Міжнародний український  літературний конкурс «Козацька балачка» – http://mamajeva-sloboda.ua/news.php?id=463 , адже кожен Ваш твір, надісланий на адресу конкурсу, то є ще одна міцна «козацька шабля», що боронить нашу духовність та право жити на батьківській землі власним національно-культурним життям.

Богородице Діво, покрий нас від усякого зла святим Твоїм омофором!

Наші послуги

Страви в шинку

Вартість входу

120грн

Пільгові ціни(громадяни України)

 • 100грнПенсіонери
  При наявності пенсійного посвідчення
 • 100грнШколярі
  При наявності учнівського квитка
 • 100грнСтуденти
  В будні несвяткові дні при наявності студентського квитка

Безкоштовний вхід(громадяни України)

 • Дошкільнята
 • Інваліди І-ІІ груп
  За умови наявності пільгового посвідчення
 • Солдати та сержанти-строковики
  Збройні сили України
 • Ветерани АТО
  За наявності посвідчення Учасника бойових дій (УБД)

Наша адреса
вулиця Михайла Донця, 2, Київ
Це на теперішньому масиві Відрадний поблизу Національного авіаційного університету
Що до нас їде?
 • 27
  Від станцій метро Почайна та Шулявська
 • 433
  Від перетину вулиць Богдана Хмельницького та Терещенківської.
 • 201
  Від станції метро Шулявська
 • 427
  Від станцій метро Палац Спорту та Шулявська
Весь транспорт їде до зупинки «вулиця Михайла Донця»