1
1
 
 
Мапа території Як доїхати?

Новини поштою
 
 
 
 
30 червня 2009 о 08:09

Офіційне відкриття «Мамаєвої Слободи» буде здійснено в знаковий для нас день 09 липня 2009 року, коли "Козаку Мамаю" виповниться 19 років.

Панове товариство!

Центр народознавства «Козак Мамай» було зареєстровано як юридичну особу ще 09 липня 1990 року, саме тому офіційне відкриття "Мамаєвої Слободи" ми розпочнемо 09 липня 2009 року, в день коли "Козаку Мамаю" виповниться 19 років.
Хочемо аби свято було подвійним!

О 18-00 9 липня 2009 року Центр народознавства «Козак Мамай» запрошує на свято з нагоди відкриття козацького селища «Мамаєва Слобода», яке відбудеться обіч витоку легендарної річки Либідь за адресою вулиця Михайла Донця, 2, що на «Відрадному».

«Козак Мамай» повернувся й національна гідність воскресне.

Партнер відкриття - «Країна Мрій».

В програмі заходу :

  • виступ народних колективів та найкращого в Європі кінного каскадерського козацького театру.
  • показові сутички козацьких загонів із умовним супротивником.
  • виставка «Полтава козацька»
  • ярмарок народних майстрів.
  • козацька юшка та куліш.
  • Наддніпрянські вечорниці за участі почесного гостя «Мамаєвої Слободи» Олега Скрипки.

Дрес-код заходу – вишиванка.

 «Мамаєва Слобода» - відроджений гонор дідівської слави!


 


Територія скансену для масового відвідування поки що до офіційного відкриття запланованого на 09.07.2009р. буде закрита.

Як виняток, служба у Церкві Покрови Пресвятої Богородиці щонеділі або на великі християнські свята. Крім того, всі бажаючі можуть похрестити дитину або обвінчатись. Доречі, інтер’єр церкви є одним із найкрасивіших в Україні. Ікони написані молодими київськими майстрами в стилі так званого "Мазепинського бароко".  Церковний хор, як то було в козацьку добу, виключно чоловічий. Дзвонар (на церковній дзвінниці містяться 13 дзвонів) один із кращих в Україні, неодноразово отримував перші місці на конкурсах дзвонарів, як в нашій державі, так і за кордоном. Свічки в церкві не продаються, однак людина може покласти в карнавку певну пожертву і взяти справжні воскові свічки , які лежать поряд на таці. Нема "такси" також на інші церковні треби: хрещення, вінчання, молебні та відспівування.

 
Зараз вже ні в кого немає сумніву в тому, що скансен "Мамаєва Слобода" є однією з найнеординарніших візитівок предковічної столиці України-Руси міста Києва, тож
попри те, що скансен ще не відкрито, ми вже зараз  підшукуємо людей, які будуть у нас працювати. Крім професіоналізму, людина повинна знати, любити і шанувати українську мову. Тобто, знання української є обов’язковою передумовою. 
Для тих, кого ці умови не дратують, а є цілком зрозумілими й прийнятними - повідомляємо, нам потрібні: молоді здібні люди віком від 20 до 50, (сподіваємось Ви належно сприйняли наш оптимізм)

- етнографи
- етнологи
- музиканти (народні інструменти)
- ковалі
- гончарі
- ткачі
- майстри обробки дерева та лозоплетіння
- дендрологи (знавці народного квітникарства)

Всіх, хто дійсно є фахівцем, або Ви знаєте людей, котрих можна рекомендувати як професіоналів у вищевказаних галузях  - ласкаво просимо на співбесіду у зручний для Вас час (в тому числі і в неділю, після служби в церкві з 11-45 до 14-00) за адресою: вул. М.Донця,2 "Мамаєва Слобода" (на вході звернутись до охоронця й повідомити про мету Вашого візиту). З собою бажано мати резюме.

З шанобою адміністрація.

 


Підписка на розсилку новин нашого сайту.

Хочете звернутися до керівництва Центру?
Пишіть на скриню kozakmamay [пес] mamajeva-sloboda {крапка} ua

1
1
 
 
1
© ® «Центр народознавства «Козак Мамай», 2008-2009
Передрук дозволений лише з активною ланкою на першоджерело.
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль