Святкування Маланки та Василя в «Мамаєвій Слободі»
Опубліковано: 28 Гру 2015 11:00

Прилетіла ластівочка, Сіла собі край віконця. Щедрий вечір, добрий вечір Добрим людям на здоров’я! Та й зачала щебетати, Господаря викликати…

Пані та панове, козацьке селище «Мамаєва Слобода» гостинно запрошує провести Старий Новий Рік та відзначити за давніми Наддніпрянськими традиціями Маланку та Василя, «Козу» разом поводити!

14 січня 2016 року о 12-00 – на майдані козацького селища «Мамаєва Слобода» фольклорні колективи  відтворять «обряд Кози». Також козаки й дівчата-козачки спільно з фольклорними колективами щедруватимуть та танцюватимуть так, як це здавна робили на Наддніпрянській Україні наші прадіди Запорозькі козаки, а ввечері після 18-00 «Коза» та щедрувальники завітають до «Шинку – коса над чаркою» де проходитимуть вечорниці!

Будемо щедрувати, танцювати, пити, гуляти – гарні мислі мати!

Всіх, хто прийде в той час на вечорниці, шинкарка почастує старосвітським вишняком та козацькими гречаниками, спеченими в присутності гостей в печі «Шинку – коса над чаркою». Тож, якщо Ви бажаєте особисто побачити як кладеться гречане тісто на капустяний лист, а потім садиться в піч, де тріскають та палахкотять дрова, то ласкаво запрошуємо до нас на козацькі вечорниці, аби відсвяткувати Маланки та Василя, «Козу» разом поводити!

Хочемо особливо звернути Вашу увагу, що на Маланки та Василя, Ви, якщо не мали змоги спільно з друзями відсвяткувати Новий Рік, то тепер маєте гарну нагоду заздалегідь забронювати одну із традиційних українських хат, або ж місця за столиком у «Шинку – коса над чаркою» та зможете провести Старий Новий Рік, як  в родинному колі, так і з друзями. Тож, ми пропонуємо Вам відсвяткувати свій корпоратив в атмосфері середньовічної Наддніпрянської України, тобто послухати справжнісіньких щедрівників, які, співаючи, щиросердно побажають щастя, радості та достатку господарям та гостям.

Телефон відділу замовлень: 066-091-12-79; 361-98-48. ел. адреса: mamayevasloboda@gmail.com

«На щастя, на здоров`я, на нове літо! Роди, Боже, жито, пшеницю і всяку пашницю, без куколю, без метлиці, а нам дайте по паляниці! Будьте здорові, з Новим роком!». Козаки та козачки «Мамаєвої Слободи»!

Наші послуги

Страви в шинку

Вартість входу

150грн

Пільгові ціни(громадяни України)

 • 120грнПенсіонери
  При наявності пенсійного посвідчення
 • 120грнШколярі
  При наявності учнівського квитка
 • 120грнСтуденти
  В будні несвяткові дні при наявності студентського квитка

Безкоштовний вхід(громадяни України)

 • Дошкільнята
  Крім організованих груп
 • Інваліди І-ІІ груп
  За умови наявності пільгового посвідчення
 • Солдати та сержанти-строковики
  Збройні сили України
 • Ветерани АТО
  За наявності посвідчення Учасника бойових дій (УБД)

Придбати квитки

Наша адреса
вулиця Михайла Донця, 2, Київ
Це на теперішньому масиві Відрадний поблизу Національного авіаційного університету
Що до нас їде?
 • 27
  Від станцій метро Почайна та Шулявська
 • 433
  Від перетину вулиць Богдана Хмельницького та Терещенківської.
 • 201
  Від станції метро Шулявська
 • 427
  Від станцій метро Палац Спорту та Шулявська
Весь транспорт їде до зупинки «вулиця Михайла Донця»